KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12342297
nr 1234 2297
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Highland Kettle. Olja på pannå, signerad, 13x20
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 februari 2019
kl 18:26:39
300 kr
350 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr